Papafingo per Shitje ne Durres. Bli Apartamente ne Shqiperi


Papafingo per Shitje ne Durres. Apartament me pamje te plote deti nga dhoma e ndenjes dhe ajo e gjumit gjithashtu. Ka nje ballkon me siperfaqe te madhe dhe pamje te mrekullueshme. Investim shume i mire per te ardhura qeraje.

 

Papafingo per Shitje ne Durres:

 • Siperfaqe apartamenti - 100 m2
 • Ballkoni - 25 m2
 • Ndodhet ne katin e 14
 • Apartament cilesor
 • Dhoma e ndenjes:
  • TV
  • Divane
  • Tavoline + Karrige te larta
  • Akses ne ballkon
 • Kuzhina:
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhoma e gjumit:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Akses ne ballkon
 • Banjo:
  • Dush
  • Lavatrice
 • 2 kondicionere
 • Pamje e plote deti
 • I mobiluar mire
 • Vetem 10 metra distance nga plazhi
 • 5 minuta distance nga qendra e qytetit

Similar Listings