Apartament Me Verande Me Pamje Deti Ne Durres


Apartament Me Nje Dhome Gjumi Per Shitje Me Verande Te Madhe Me Drejtim Nga Deti. Pamje e mrekullueshme nga veranda, ku mund te shijoni rrezet e diellit ne  cdo moment te dites. I pozicionuar ne maje te nderteses se larte, ofron nje pamje mahnitese. Ndodhet prane bareve, restoranteve, supermarketeve dhe shume sherbimeve te tjera te ndryshme.

 

 

Apartament 1+1 Per Shitje

 • Sip. totale - 94 m2
  • Sip. ndertimi - 52.5 m2
  • Sip. e perbashket - 8.5 m2
  • Verande - 33 m2
 • Ndodhet ne katin e 12
 • Ballkon me pamje deti
 • Dhome ndenje me divane dhe TV
 • Kuzhine me te gjitha pajisjet
 • Dhome gjumi me krevat dopio
 • Banjo me kabine dushi
 • Ndertim cilesor
 • Ndertesa ka ashensor

Mobilimi nuk eshte i perfshire ne cmim

 • Cmimi I Mobilimit - 10 k Euro
 • Cmimi I Apartamentit Duke Perfshire Mobilimin - 80 k Euro

Similar Listings