Apartament Per Shitje Ne Durres, Ne Currila


Apartament 2+1 per shitje ne Currila, me pamje nga deti. Ndertim cilesor. Apartamenti i perbere prej dhomes se ndenjes, kuzhina e vecuar, dy dhoma gjumi, dy banjo, nje ballkon i bollshem me pamje spektakolare mbi det. Bare dhe restorante brenda 50 m. 15 min nga qendra e qytetit.

Apartament Per Shitje Ne Currila, Durres

 • Siperfaqja e apartamentit - 90 m2
 • Ajer i kondicionuar
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • Dhome ndenje
  • Televizor
  • Divan
  • Tavoline mesi
  • Tavoline ngrenie
 • Kuzhine 
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Lavastovilje
 • Dy dhoma gjumi
  • Krevat dopio + Dollap
 • Dy banjo
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • Ndodhet ne katin e 6
 • Ndertesa ka ashensor
 • Ndertim cilesor

Vend parkimi i disponueshem per 20 k Euro.

 

Mobilimi eshte i perfshire ne cmim.

 • Cmimi i Mobilimit - 10 k Euro.

Similar Listings