Shitet Apartment Me 2 Dhoma Gjumi Lura 1


Apartament me Dy Dhoma Gjumi per Shitje ne Gjirin e Lalzit, Durres. Ndertim me cilesi te larte. Apartamenti ka nje dhomë ndenje, nje aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Bare dhe restorante ne afersi, ne vetem 100 metra distance.

Apartament ne Shitje ne Kompleksin Lura 1, Gjiri i Lalzit

  • Siperfaqja e apartamentit - 81 m2
  • Ndodhet ne katin e pare te nderteses
  • Ajer i kondicionuar
  • Dhome ndenje
  • Aneks kuzhine
  • Dy dhoma gjumi
  • Nje banjo
  • Nje ballkon
  • Ndertime cilesore
  • Totalisht i mobiluar

Similar Listings