Apartamente Per Shitje Ne Gjirin E Lalzit


Apartament për Shitje në Primavera Residences, i mobiluar plotësisht. Kjo pronë është e organizuar me dy dhoma gjumi, një banjo, dhome ndenje me aneks kuzhine dhe një ballkon. Ndodhet në një zonë shumë të mirë me bare, restorante dhe supermarkete të ndryshme.

Apartament per Shitje ne Gjirin e Lalzit

 • Siperfaqja e apartamentit - 111 m2
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • Ajer i kondicionuar
 • Dhome ndenje
  • Divan
  • Televizor
 • Kuzhine
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie 
  • Frigorifer
 • Dy dhoma gjumi
  • Krevat dopio
  • Krevat tek
  • Dollap
 • Banjo me kabine dushi
  • Lavatrice

*** Mobilimi perfshihet ne cmimit e shitjes


Similar Listings