Apartament Per Shitje ne Rezidencen Primavera


Apartament i mobiluar per shitje me pamje nga deti. Kjo prone eshte e organizuar me dy dhoma gjumi, dy banjo, nje dhome ndenje me aneks kuzhine dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje zone shume te mire me bare, restorante dhe supermarkete te ndryshme.

Apartament per Shitje

 • Siperfaqe totale - 112 m2
 • Ndodhet ne katin e pare
 • Ballkon me pamje nga deti
 • Pozicionuar ne linjen e dyte 
 • 2016 - viti i ndertimit
 • Dhome ndenje
 • Aneks kuzhine
 • Dy dhoma gjumi
 • Dy banjo
 • Parkim i dedikuar
 • Mobilimi perfshihet ne cmimin e shitjes

Similar Listings