Apartamente Te Reja Per Shitje Ne Zonen E Qerretit Ne Objekte Te Reja Ende Ne Ndertim


Apartamente Te Reja Per Shitje Ne Qerret Durres. Godina te reja ne ndertim me nje ndertim shume cilesor duke ofruar lloje te ndryshme apartamentesh ne kate te ndryshme te vendosura ne nje zone te qete. 400 metra larg nga deti ku mund të gjeni restorante dhe hotele të ndryshme te cilësise së lartë dhe një vijë bregdetare të mrekullueshme.

 

Apartament Me Nje Dhome Gjumi Per Shitje Ne Qerret Durres

 • Sip totale              - 74.6 m2
 • Sip e perbashket   - 7.2 m2
 • Sip e apartamentit - 67.4 m2
 • Ndodhet ne katin e 2
 • Nje dhome gjumi
 • Nje tualet
 • Ashensor ne pallat
 • Ndertim cilesor
 • Shkallet e brendshme ne ndertese
 • 20 minuta me makine nga qendra e qytetit
 • 45 minuta me makine nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes
 • 400 metra larg nga deti
 • Perfundimi i ndertimit ne vjeshte 2025

Similar Listings