Apartamente Per Shitje Ne Qerret Durres Shqiperi


Apartamente Per Shitje Ne Qerret Durres. Godina te reja ne ndertim me nje ndertim shume cilesor duke ofruar lloje te ndryshme apartamentesh ne kate te ndryshme te vendosura ne nje zone te qete. 400 metra larg nga deti ku mund te gjeni restorante dhe hotele te ndryshme te cilesise se larte dhe nje vije bregdetare te mrekullueshme.

Apartament Me Nje Dhome Gjumi Per Shitje Ne Qerret Durres

 • Sip totale             - 67.5 m2
 • Sip e perbashket   - 6.5 m2
 • Sip e apartamentit - 61 m2
 • Ndodhet ne katin e pare
 • Nje dhome gjumi
 • Nje tualet
 • Ashensor ne pallat
 • Ndertim cilesor
 • Shkalle te brendshme ne ndertese
 • 20 minuta me makine nga qendra e qytetit
 • 45 minuta me makine nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes
 • 400 metra larg nga deti
 • Perfundimi i ndertimit ne vjeshte  2025

Similar Listings