Resort me qera ne Kamenice, Korce


Resort pushimi me qera ne Kamenice, Korce. Shijoni mikpritjen e banoreve te zones me gatimet tradicionale bio qe ofron zona. Resorti eshte nje vendi ideal per te kaluar pushimet dhe fundjavat.

Karakteristikat:

 • Siperfaqja e dhomes- 28m2
 • Mobilim modern
  • Krevat dopjo
  • Dollap
  • Tavoline  evogel me 2 karrige
  • TV
 • Parket
 • Pishine e madhe
 • Gjelberim
 • Banjo me dush
 • Cmimi perfshin: mengjesin, pishinen dhe SPA

*Cmimi: Gjate javes -35 Euro/nata, Fundjava -50 Euro/nata


Similar Listings