Rezidenca Moho Me Qera Ne Korce


Apartament me nje dhome gjumi me qera ndodhet ne zonen historike te Korçes dhe disa minuta ne kembe nga qendra e qytetit. Mobiluar plotesisht me nje dizajn modern per ta bere qendrimin tuaj te rehatshem.

Rezidenca Moho me Qera ne Korce

 • Siperfaqe - 46 m2
 • Parking
 • Internet
 • Ballkon me tavoline+karrige
 • Dhome ndenje
  • Divan
  • Televizor
 • Kuzhine
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Tostier
  • Ekspres kafeje
  • Ngrohes uji
  • Tavoline ngrenie me karrige
 • Banjo
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
  • Tharese flokesh
 • Kapaciteti maksimal deri ne 4 persona

Shtepia ka nje komplet te plote pajisjesh qe garantojne sigurine dhe shendetin e klienteve si me poshte:

 • Detektor tymi
 • Detektor gazi Monoksid Karboni
 • Plani evakuimit
 • Fikese zjarri
 • Kuti e ndihmes se shpejte

Similar Listings