Apartamente Ne Shitje Perla Resort Gjiri i Lalzit


Shitet Apartament Modern ne Perla Resort tek Gjiri i Lalzit.

Apartament me dy dhoma gjumi & nje dhome ndjenje ne Perla Resort. Apartamenti ka nje ballkon te mrekullueshem, eshte plot drite natyrale dhe ndodhet disa hapa larg detit.

 

Shitet Apartament tek Perla Resort tek Gjiri i Lalzit

 • Siperfaqja - 89m2
 • Ndodhet ne Katin Perdhes
 • Ballkoni i lidhur me kuzhinen
 • Internet Falas
 • Parkim per nje makine e pershire ne cmim
 • 100 metra larg plazhit
 • Panele Diellore (Opsionale 800 euro)
 • Dhome Ndenje + Kuzhine
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo

 

Resorti Perla

I menaxhuar nga nje kompani shqiptare me shume vite eksperience ne kete fushe, Resorti Perla, ne Gjirin e Lalzit, do ju mundesoje sherbime luksoze duke u kthyer ne nje nga resortet me te kerkuar ne te gjithe bregdetin Adriatik. Gjiri i Lalzit ne te cilin ndodhet resorti, eshte nje nder zonat me te frekuentuara kohet e fundit nga turiste te huaj dhe pushues vendas. Keshtuqe investimi ne kete resort eshte vecse nje investim i zgjuar.

Facilitetet ne Perla Resort

Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar direkt ne plazh.
Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.
Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.
Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.
Sherbim katering per te gjitha gustot.
Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.
Sherbimet ne Perla Resort

Klubi i Rezidenteve

 • Sherbim portieri ne dispozicion 24 ore ne dite per te organizuar sherbimet e mirembajtjes se shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant dhe bileta, dergesa ne shtep
 • Qender mjeksore - 24 hr asistence mjekesore.
 • Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin.
 • Lidhje interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne menyre strategjike ne fsahtin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort i disponueshem nga ora 7 am deri ne oren 2am.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.

Similar Listings