Vile Premium per Shitje Ne San Pietro Resort Gjiri i Lalzit Shqiperi


Vile Individuale Per Shitje Ne San Pietro Resort Ne Gjirin e Lalzit. Ka nje siperfaqe totale te brendshme prej 242 mdhe afersisht 500 deri ne 600 m2 siperfaqe kopshti. Eshte e ndertuar ne dy kate me 4 dhoma gjumi ne total, 4 banjo, ambjent ndenje, ambjent ngrenie dhe gatimi. Cmimet variojne nga 990,000 Euro deri ne 1,700,000 Euro sipas vendodhjes se prones.
Cmimi perfshin siperfaqen e truallit me pishinen, vilen e kompletuar me te gjitha punimet e fundit dhe kondicionimin multisplit.

Vile Premium Per Shitje Ne San Pietro Resort

 • Sip. viles - 242 m2
 • Verande
 • Ballkon
 • Ndertuar me dy kate
 • Dhome ndenje
 • Kuzhine
 • Dhome matrimoniale 
 • Tre dhoma gjumi me banjo te brendshme
 • Nje banjo kryesore 
 • Pishine
 • Vend parkimi 
 • Ndertime cilesore

SAN PIETRO RESORT

I menaxhuar teresisht nga nje operator nderkombetar turistik, San Pietro Resort ofron sherbime me 5 yje, luks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun Lindor.
Me nje plazh privat prej 1500 m perpara resortit dhe me nje siperfaqe ndertimi  350,000 m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet te ulet 15% dhe ndertesat do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 4 katesh.

LEHTESIRAT

 • Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar direkt ne plazh.
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.
 • Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.
 • Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.
 • Sherbim katering per te gjitha gustot.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

SHERBIMET

 • Klubi i Rezidenteve
 • Sherbim portieri ne dispozicion 24 ore ne dite per te organizuar sherbimet e mirembajtjes se shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant dhe bileta, dergesa ne shtepi.
 • Qender mjeksore - 24 hr asistence mjekesore.
 • Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin.
 • Lidhje interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne menyre strategjike ne fshatin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort i disponueshem nga ora 7 am deri ne oren 2am.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.

Similar Listings