San Pietro Apartamente Shitje Ne Gjirin E Lalzit


Apartamente Per Shitje Ne San Pietro Resort. Apartamente me dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje me pamje nga deti ne Resortin San Pietro ne Gjirin e Lalzit. Me nje siperfaqe te brendshme prej 105.7 m2, jane te pozicionuar ne ndertesa tre kateshe. Ky resort ndodhet ne qender te Gjirit te Lalzit ne veri te Durresit. Kjo zone njihet per bukurine e plazheve te virgjera dhe per intimitetin. Ndodhet me pak se 40 minuta nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes.

Apartamente Per Shitje ne San Pietro

 • Sip. apartamenti - 105.7 m2
 • Dhome ndenje + Kuzhine
 • Dy dhoma gjumi
 • Nje banjo me dritare
 • Ballkon i bollshem
 • Vend parkimi i dedikuar

Banoret e rinj te Apartamenteve dhe Vilave ne San Pietro Resort do te fillojne te perdorin per here te pare pronat e tyre te pushimit gjate Paranveres-Veres 2021.

Ne kete moment resorti eshte ne nje faze shuem te avancuar me kater nga pese seksionet e tij gati te perfunduara. 

Seksioni i fundit filloi punimet ne fillim te 2020 dhe parashikohet te perfundoje ne fund te vitit 2021. 

RESORTI SAN PIETRO

I menaxhuar teresisht nga nje operator nderkombetar turistik, San Pietro Resort ofron sherbime me 5 yje, luks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 1500m perpara resortit dhe me nje siperfaqe toke prej 350,000 m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet teper te ulet prej vetem 15% dhe ndertesat do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 4 katesh.

Lehtesirat

 • Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar direkt ne plazh.
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.
 • Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.
 • Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.
 • Sherbim katering per te gjitha gustot.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

Sherbimet

 • Klubi i Rezidenteve
 • Sherbim portieri ne dispozicion 24 ore ne dite per te organizuar sherbimet e mirembajtjes se shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant dhe bileta, dergesa ne shtepi.
 • Qender mjeksore - 24 hr asistence mjekesore.
 • Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin.
 • Lidhje interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne menyre strategjike ne fsahtin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort i disponueshem nga ora 7 am deri ne oren 2am.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.

Sjenim i Rendesishem:

 • Apartamentet ne San Pietro shiten pa mobilim. 
 • Fotot e perdorura ne reklame i perkasin apartamentit Show-Room i cili eshte i perfunduar.

Similar Listings