Apartamente San Pietro Per Shitje Ne Gjirin E Lalzit


Apartament Me Dy Dhoma Gjumi Per Shitje Ne Gjirin E Lalzit. Apartamentet ne San Pietro Resort ndodhen ne ndertesa tre kateshe. Resorti eshte i pozicionuar ne qender te Gjirit te Lalzit, ne veri te qytetit te Durresit. Kjo zone eshte e njohur per plazhet private dhe te paprekura. Ka me pak se 40 min distance nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes.

Apartament Per Shitje

 • Siperfaqe totale - 105.4 m2
  • Sip. e brendshme - 96.7 m2
  • Sip. e perbashket - 8.7 m2
 • Ballkon
 • Dhome ndenje
 • Dy dhoma gjumi
 • Nje banjo
 • Ndodhet ne katin e dyte
 • Vend parkimi i dedikuar

SAN PIETRO RESORT

I menaxhuar teresisht nga nje operator nderkombetar turistik, San Pietro Resort ofron sherbime me 5 yje, lluks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 1500 m perpara resortit dhe me nje siperfaqe toke prej 350,000 m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet teper te ulet prej vetem 15% dhe ndertesat do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 3 katesh
.

Shenim I Rendesishem

 • Apartamentet ne San Pietro Resort shiten te pamobiluar.
 • Fotot nga njesite shembull jane perdorur per te krijuar tek klientet ndjesine e te jetuarit ne apartamente.

Similar Listings