Prona Per Shitje Ne Gjirin E Lalzit Ne San Pietro Resort


Prona Per Shitje Ne San Pietro Resort Ne Gjirin E Lalzit. Apartament me dy dhoma gjumi i pozicionuar ne ndertese me tre kate. Resorti ofron sherbime te ndryshme, ne menyre qe te krijoje ambjentin ideal per qendrimin tuaj. Zgjedhje optimale per shtepine e dyte prane detit. Ndodhet me pak se 40 min distance nga qendra e qytetit te Durresit, Aeroporti Nderkombetar i Tiranes dhe kryeqyteti.

 

Prona Per Shitje

 • Siperfaqe totale - 100.2 m2
  • Sip. e brendshme - 91.9 m2
  • Sip. e perbashket - 8.3 m2
 • Ballkon
 • Dhome ndenje
 • Dy dhoma gjumi
 • Nje banjo
 • Ndodhet ne katin e dyte
 • Ndertim cilesor
 • Vend parkimi i dedikuar

Shenim i Rendesishem

 • Apartamentet ne San Pietro Resort shiten te pamobiluar.
 • Fotot nga njesite shembull jane perdorur per te krijuar tek klientet ndjesine e te jetuarit ne apartamente.

SAN PIETRO RESORT

I menaxhuar teresisht nga nje operator nderkombetar turistik, San Pietro Resort ofron sherbime me 5 yje, lluks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 1500 m perpara resortit dhe me nje siperfaqe toke prej 350,000 m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet teper te ulet prej vetem 15% dhe ndertesat do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 3 katesh.


Similar Listings