Apartament Ne Kat Perdhe Per Shitje Ne Resortin Turistik San Pietro


Apartament per Shitje ne Resortin Turistik San Pietro. Apartamentet ne San Pietro Resort ndodhen ne ndertesa tre kateshe. Resorti eshte i pozicionuar ne qender te Gjirit te Lalzit, ne veri te qytetit te Durresit. Kjo zone eshte e njohur per plazhet private dhe te paprekura. Ka me pak se 40 min distance nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes.

Apartament Per Shitje ne Resortin Turistik San Pietro

  • Siperfaqe totale - 81 m2
  • Ballkon
  • Dhome ndenje
  • Kuzhine
  • Nje dhome gjumi
  • Nje banjo
  • Ndodhet ne katin perdhe
  • Vend parkimi i dedikuar

SAN PIETRO RESORT

I menaxhuar teresisht nga nje operator nderkombetar turistik, San Pietro Resort ofron sherbime me 5 yje, lluks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 1500 m perpara resortit dhe me nje siperfaqe toke prej 350,000 m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet teper te ulet prej vetem 15% dhe ndertesat do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 3 katesh.


Similar Listings