Apartamente Pushimi ne Sarande Apartamente prane Detit


Apartament Pushimi ne Sarande me Qera prane Detit. Eshte i mobiluar mire dhe me nje dhome gjumi. Ndodhet prane qendres se qytetit. Vetem pak minuta ecje nga plazhi publik.

Apartament Pushimi ne Sarande:

 • Siperfaqe apartamenti - 61 m2
 • 1 kondicioner
 • Dhoma e ndenjes:
  • Divan
  • TV
  • Tavoline ngrenie
 • Kuzhina:
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Mikrovale
  • Lavapjate
 • Dhome gjumi:
  • Krevat dopio
  • Dollap
 • 1 banjo
 • Ballkon
 • I pershtatshem deri ne 3 persona

Cmime Javore:

 • 06.01 - 11.05.....................150 Euro/Jave
 • 12.05 - 08.06.....................170 Euro/Jave
 • 09.06 - 06.07.....................220 Euro/Jave
 • 07.07 - 13.07.....................295 Euro/Jave
 • 14.07 - 17.08.....................330 Euro/Jave
 • 18.08 - 24.08.....................295 Euro/Jave
 • 25.08 - 31.08.....................220 Euro/Jave
 • 01.09 - 14.09.....................170 Euro/Jave
 • 15.09 - 15.12.....................150 Euro/Jave
 • 16.12 - 06.01.....................170 Euro/Jave

Similar Listings