Apartament Pushimesh me Qera në Sarandë


Apartament me Pamje nga Deti, vendi i duhur për të kaluar pushimet me familjen ose shoqërinë. I pozicionuar në një zonë shumë të mirë me shumë bare dhe restorante përreth, vetëm disa hapa larg nga plazhi. I përbërë nga katër ambjente banimi:dhomë ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një tarrace e madhe.

Apartament Pushimesh me Qera në Sarandë:

 • Sipërfaqja e apartamentit - 90 m2
 • Dhoma e ndenjes:
  • TV
  • Kënd divani
  • Tavolinë kafeje 
  • Kondicioner 
 • Kuzhina:
  • Frigorifer
  • Furrë + Pianure
  • Tavolinë ngrënie
 • Dhomë gjumi I:
  • Krevat dopio
  • Dollap
 • Dhomë gjumi II:
  • Dy krevat tek
  • Dollap
 • Banjë
 • 30 m nga deti
 • Tarracë me pamje nga deti
 • Max për 6 te rritur + 1 fëmijë nën moshën 4 vjec

SHENIM: Kjo rezidencë me 6 apartamente menaxhohet nga Albania Property Group

Daily Prices:

 • 01.01 - 31.05.................40 Euro
 • 01.06 - 10.06.................44 Euro
 • 11.06 - 30.06.................70 Euro
 • 01.07 - 31.08.................115 Euro
 • 01.09 - 10.09.................70 Euro
 • 11.09 - 30.09.................55 Euro
 • 01.10 - 31.12.................40 Euro