Apartament Pushimi ne Shqiperi. Merrni me Qera Apartament ne Sarande


Apartament Pushimi ne Sarande me pamje te bukur te detit. Do te gjeni ne apartament te gjitha gjerat e nevojshme per te kaluar pushime te kendshme. Apartament ne vije te pare vetem 30 metra nga plazhi dhe 15 minuta larg nga qendra e qytetit.

Apartament Pushimi ne Sarande:

 • Siperfaqe - 65 m2
 • 30 m nga deti
 • Dhoma e ndenjes:
  • divane
  • Lcd TV
  • njesi A/C
 • Kuzhine:
  • frigorifer
  • furre + pianure
  • tavoline ngrenie
 • Dhoma e gjumit
  • krevat dopio
  • dollap
 • Banjo
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • Ashensor ne rezidence
 • Max per 4 te rritur + 1 femije deri ne 4 vjec

Cmimet Javore:

 • 06.01 - 31.05................250 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06................270 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06................320 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07................420 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08 ...............490 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08................420 Euro/Jave
 • 01.09 - 14.09................320 Euro/Jave
 • 15.09 - 30.09................270 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12................250 Euro/Jave
 • 20.12 - 05.01................320 Euro/Jave

Similar Listings