Apartament me Qera ne Sarande


Apartament pushimesh në Sarandë, me pamje nga deti. I mobiluar me gjithçka që nevojitet për një qëndrim të këndshëm. I pozicionuar në një zonë shumë të mirë, me shumë bare dhe restorante përreth, vetëm 30 metra larg detit dhe 15 minuta më këmbë nga qendra e qytetit. Zgjedhja më e mirë për pushimet tuaja.

 

Apartament me Qera ne Sarande:

 • Siperfaqja e apartamentit - 65 m2
 • Dhoma e ndenjes:
  • Divan 
  • TV
  • Tavoline kafeje
  • Kondicioner
 • Kuzhina:
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie
 • Dhome gjumi:
  • Krevat dopio
  • Dollap
 • Banje 
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • Ndertesa me ashensor
 • 30 m nga deti 
 • Max per 4 te rritur + 1 femije nen moshen 4 vjec.

Cmimet Javore:

 • 06.01 - 31.05................250 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06................270 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06................320 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07................420 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08 ...............490 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08................420 Euro/Jave
 • 01.09 - 14.09................320 Euro/Jave
 • 15.09 - 30.09................270 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12................250 Euro/Jave
 • 20.12 - 05.01................320 Euro/Jave

Similar Listings