Pushime ne Shqiperi Apartamente me Qera ne Sarande


Apartament me Qera ne Sarande me Nje Dhome Gjumi. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet e duhura per pushime sa me te mira. Apartamente ne vije te pare bregdetare me distance 30 m nga plazhi.

Apartament me Qera ne Sarande:

 • Siperfaqe - 65 m2
 • 30 m nga deti
 • Dhoma e ndenjes:
  • divane
  • Lcd TV
  • njesi A/C
 • Kuzhine:
  • frigorifer
  • furre + pianure
  • tavoline ngrenie
 • Dhoma e gjumit
  • krevat dopio
  • dollap
 • Banjo
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • Ashensor ne rezidence
 • Max per 4 te rritur + 1 femije deri ne 4 vjec

Cmimet Javore:

 • 06.01 - 31.05................230 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06................250 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06................300 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07................390 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08 ...............455 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08................390 Euro/Jave
 • 01.09 - 14.09................300 Euro/Jave
 • 15.09 - 30.09................250 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12................230 Euro/Jave
 • 20.12 - 05.01................300 Euro/Jave

 


Similar Listings