Apartamente Pushimi me Qera ne Sarande, Shqiperi


Apartament Pushimi ne Sarande me Pamje Deti. Apartamenti eshte i pajisur me gjithcka qe duhet per pushime sa me te kendshme. Ne vije te pare bregdetare, me nje distance prej vetem 30 m nga plazhi dhe 15 min ne kembe nga qendra e qytetit. Pozicionuar ne nje zone shume te mire, me bare dhe restorante te ndryshme prane.

 

Apartament me Nje Dhome Gjumi

 • Siperfaqja e apartamentit - 65 m2
 • Dhome ndenje:
  • Divane
  • TV
  • Kondicioner
 • Kuzhine:
  • Tavoline ngrenie
  • Frigorifer
  • Furre
  • Aspirator
 • Dhome gjumi:
  • Krevat dopio
  • Dollap
 • Banjo 
 • Lavatrice
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • Me ashensor
 • 30m nga deti
 • Max per 4 te rritur + 1 femije nen moshen 4 vjec

Cmimet javore:

 • 01.01 - 31.05........................228 Euro
 • 01.06 - 14.06........................250 Euro
 • 15.06 - 30.06........................295 Euro
 • 01.07 - 10.07........................386 Euro
 • 11.07 - 23.08........................455 Euro
 • 24.08 - 31.08........................386 Euro
 • 01.09 - 10.09........................295 Euro
 • 11.09 - 30.09........................250 Euro
 • 01.10 - 31.12........................228 Euro

Similar Listings