Apartament 2+1 Per Shitje Ne Sarande Shqiperi


Apartament 2+1 Per Shitje Ne Sarande Shqiperi. I pozicionuar ne nje lagje te qete vetem pak metra nga deti. Apartament i ri me nje ndertim cilesor dhe modern. Ne nje distance te shkurter nga plazhi ky apartament eshte nje mundesi e mire per investim.

 

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Sarande Shqiperi: 

 • Sip apartamenti - 99 m2
 • Apartament i ri
 • Banesa me tete kate
 • Ndodhet ne katin e dyte
 • Dy dhoma gjumi
 • Nje aneks kuzhine
 • Nje banjo
 • Nje ballkon me pamje deti 
 • Ndertim i cilesise se larte 
 • Pozicionuar pak metra nga deti 
 • Dritare me xham te dyfishte
 • Apartament i ndricuar 
 • Afer bareve dhe restoranteve 
 • 50 metra nga bregdeti
 • 20 minuta në këmbe nga qendra e qytetit
 • 15 minuta në kembe nga porti i Sarandes
 • Lagje e qete dhe e organizuar mire
 • Ashensor ne rezidence

Similar Listings