Apartament 1+1 per Shitje ne Sarande


Apartament 1+1 per Shitje ne Sarande. Ne nje pozicion shume te mire dhe ne nje lagje te qete. Konstruksion shume i mire. Shume prane detit. Nje mundesi shume e mire te keni shtepine tuaj ne kete qytet te bukur, dhe te shijoni ditet me diell dhe ujin e kristalte te Sarandes. 

Karakteristikat e Apartamentit ne Shitje ne Sarande:

 • Siperfaqja e apartamentit- 70m2
 • Nje dhome gjumi
 • Nje dhome ndenjie
 • Nje tualet
 • Nje ballkon
 • Dritare dopio xham
 • Apartamenti shume i ndritshem
 • Pozicionuar ne kat te katert te pallatit
 • Rezidenca me shtat kate
 • Ashensor ne rezidence
 • Bare dhe restorante prane rezidences
 • 50 metra larg detit
 • 10 minuta larg qendres se qytetit
 • 15 minuta larg Portit te Sarandes
 • Lagje e qete

Similar Listings