Apartament ne Shitje, Agjensi Imobiliare ne Saranda


Apartament ne Shitje ne Sarande i perfunduar me nje pamje te mrekullueshme nga deti. Nje vend perfekt per te zgjedhur shtepine tuaj te dyte prane detit. I ndodhur ne nje zone te qete dhe pak hapa larg detit, eshte nje mundesi e perkryer investimi per ju.

 

Agjensi Imobiliare ne Saranda:

 • Siperfaqja e Apartament ne Shitje - 98 m2
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 3
 • Rezidenca ka 8 kate
 • 2 dhoma gjumi
 • 1 dhome ndenie
 • 1 banjo
 • 1 ballkon
 • Konstruksion i cilesise se larte 
 • Izolim termik dhe akustik
 • 10 min ne kembe larg qendres se qytetit
 • Ndodhet ne nje zone te qete
 • Ka prane bare dhe restorante 

Similar Listings