Apartament Me Pamje Deti Ne Sarande


SHITET APARTAMENT ME NJE DHOME NE SARANDE, NE SHQIPERI. I vendosur ne nje pozicion shume te favorshem ne rrugen Butrinti-Kanali i Cukes, ky apartament ka nje pamje fantastike mbi detin Jon. Distanca afro 150 metra me kembe nga plazhi. Apartamenti mund të përdoret si 2 garsoniera të veçanta pasi ka nje tualet për secilen nga te dy dhomat. Një mundësi e shkëlqyer për të zotëruar apartamentin tuaj në këtë qytet të bukur dhe për të shijuar ditët me diell në ujërat e kristalta të Sarandës.

Apartament Ne Shitje Me Pamje Deti Ne SARANDE, Shqiperi:

 • Madhësia totale - 75 m2
 • Ndodhet ne katin e peste
 • Apartament me një dhomë gjumi
 • Një dhomë të gjallë
 • Dy banjo
 • Nje ballkon
 • Pjesërisht e mobiluar
 • Izolim perfekt i zërit dhe termik
 • 25 minuta më këmbë nga qendra e qytetit
 • Banesa eshte me 6 kate
 • 1 ashensor ne rezidence
 • Një zonë shumë e qetë
 • Bar dhe restorante aty pranë
 • 150 metra larg plazhit
 • Tarifa e Menaxhimit të Rezidencës 160 Euro në vit


* Shitja e kësaj prone është ekskluzivitet i Albania Property Group


Similar Listings