Apartamente per Shitje ne Dhermi Grean Coast Resort


Albania Property Group ofron Apartamente me Dy Dhoma Gjumi ne fshatin Dhermi, ne Jug te Shqiperise. Green Coast Resort ndodhet ne qender te pjeses me terheqese te Rivieres Shqiptare, e cila eshte e njohur jo vetem per vlerat historike dhe kulturore, por edhe per bukurite e rralla natyrore, nje kombinim unik i malit me detin dhe me bukuri të pafundme nënujore. 

Keto apartamente jane te pozicionuara ne breza te ndryshem te resortit, duke ofruar mundesine e zgjedhjes. Te njohura si 4-Family Villas, kane nje stil unik dhe arkitekture bashkekohore. Sigurojne te gjithe privatesine e nevojshme dhe pamje te mrekullueshme te lindjes se diellit nga mali dhe perendimit nga ana e detit.

 4-Family Villas

 • Siperfaqe Ndertimi - 111 m2
 • Apartamente te Katit te Pare:
  • 2 Dhoma Gjumi
  • Kuzhine e hapur
  • Sallon
  • Tualet
  • Verande
 • Vend parkimi i dedikuar
 • Apartamentet jane te pamobiluar.
 • Ky sherbim mundesohet nga Albania Property Group.
 • Cmimet variojne sipas siperfaqes se parceles dhe distances me detin

GREAN COAST RESORT

Grean Coast eshte nje resort unik, i pari i ketij lloji ne Shqiperi. Dizajni modern ka bere qe vilat te pershtaten ne menyre perfekte me bukurite e fshatit Dhermi. Ky resort i mire-organizuar ofron privatesi te larte per te gjithe rezidentet, me sistem sigurie dhe kamera 24/7.

LEHTESIRAT & SHERBIMET 

 • Helipad & Mol
 • Amfiteater
 • Guida turistike
 • Club Vacation
 • Karte Rezidenti
 • Pergjate shetitores:
  • Sportiv dhe Beach Bar
  • Fushe per aktivitete sportive
  • Park ujor dhe Kend lojerash per femije
  • Fast Food & Restorante
  • Supermarket
 • Pishine e brendshme dhe e jashtme
 • Palester, Qender estetike dhe SPA
 • Farmaci dhe Qender shendetesore

AVANTAZHET

 • Vendndodhje strategjike ne plazhin me te bukur ne Rivieren Shqiptare 
 • Pamje e mrekullueshme e detit Jon dhe malit
 • 50 m prane ujerave te kristalte dhe plazhit me guralece te bardhe
 • Sherbime te integruara, qender argetimi dhe biznesi
 • Cilesi e larte ndertimi
 • Prane atraksioneve natyrore dhe kulturore
 • Resorti me i mire ne Shqiperi dhe Mesdhe, me nje kthim te larte investimi

Similar Listings