Apartament Me Qera ne Tirane Pazari i Ri


Apartament me Qera ne Tirane tek Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet prane qendres se qytetit. Eshte i rehatshem dhe i pershtatshem per deri ne tre persona, kur vendosni te vizitoni Tiranen per pushime ose pune. Eshte i pozicionuar prane zones se Pazari i Ri dhe 2 minuta ecje nga sheshi Skenderbej. Afer transportit publik. 

 

Apartament me Qera ne Tirane Pazari i Ri:

 • Siperfaqe apartamenti - 70 m2
 • Siperfaqe ballkoni - 10 m2
 • Ndodhet ne katin e 6
 • Wi-Fi falas
 • Dhoma e ndenjes:
  • Dy divane
  • Dy kolltuke
  • Tavoline kafe
  • TV
  • Kondicioner
 • Kuzhina:
  • Ene kuzhine 
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie + 4 Karrige
 • Dhome gjumi:
  • Dy krevate tek
  • Dollap
  • Hekur rrobash
  • Akses ne ballkon
 • Ambjent ndenje:
  • Biblioteke
  • Lavatrice
 • Banjo
 • Ballkon
 • I pershtatshem per deri ne 3 persona

Similar Listings