Vile e mrekullueshme per shitje ne Tirane


Vile e bukur per shitje e ndodhur ne nje kompleks vilash prane qytetit te Tiranes.

Karakteristikat e Viles per Shitje ne Tirane:

 • Siperfaqja e viles - 314 m2
 • Vila ka tre kate 
 • Sistem ngrohje qendrore
 • Panele diellore
 • Kati perdhe:
  • Sallon ndenje me: 
   • Divane
   • Televizor
   • Oxhak
  • Kuzhine me vete, e kompletuar
  • Dhome miqsh 
  • Zone magazinimi 
  • Dollap rrobash
  • Tualet me kabine dushi
 • Kati i pare: 
  • Dhome dyshe me tualet
  • Dy dhoma te mobiluara
  • Nje tualet
  • Ballkon me pamje te bukura
 • Kati i dyte:
  • Nje dhome gjumi 
  • Nje dhome lojrash
  • Nje tualet
  • Te dyja dhomat kane akses ne verande
 • Bar dhe barbecue jashte
 • Vend parkimi per 3 makina
 • Zona te gjelbra
 • 24 ore mbikeqyrje
 • Kompleks rezidencial i organizuar shume mire

Similar Listings