Vile per shitje ne Tirane, Shqiperi


Vile dy kateshe per shitje, e ndodhur ne periferi te Tiranes. Vila eshte ndertim i ri dhe gjendet ne nje zone te qete dhe te kendshme.

Karakteristikat e Vile per Shitje ne Tirane, Shqiperi

 • Siperfaqja e viles 350 m2 
 • 3 dhoma gjumi + 4 tualete ne total
 • Kati perdhes:
  • 120 m2 zone parkimi dhe sherbimi 
   • depozite me filtra
   • sistem qendror ngrohje/ftohje
   • 1 tualet
  • 60 m2 oborr
 • Kati i 1-re me: 
  • dhome ndenje
  • kuzhine
  • 1 dhome gjumi
  • 1 tualet
  • 100 m2 verande
 • Kati i 2-te me:
  • 2 dhoma gjumi 
  • 1 tualet
  • 1 lavanderi
  • 1 ballkon

Similar Listings