House for Sale in the Center of Tirana


Shtepi ne Shitje ne Tirane, ne Rrugen Mine Peza, afer qendres se qytetit. Ndodhet ne nje vile te vjeter, ne katin e pare. 

Informacione rreth Shtepi per Shitje ne Tirane

 • Siperfaqja e Shtepise - 210 m2
 • Jane gjithsej 7 dhoma qe mund te riorganizohen
 • Dhomat jane perdorur me pare si:
  • 1 dhome ndenje
  • 2 kuzhina
  • 4 dhoma gjumi
 • Ka dy banjo
 • Nje kopsht perpara prej 70 m2
 • Shtepia ka nje hyrje me vete
 • Vila eshte nje ndertim i vjeter me arkitekture te kendshme
 • Shtepia ndodhet ne katin e pare te viles 
 • Vila eshte e perbere nga:
  • katin perdhes
  • kati i pare (ku ndodhet shtepia qe eshte per shitje)
  • kati i dyte
 • Mund te perdoret dhe per qellime komerciale
 • Vendndodhja eshte shume qendrore, shumë afer me Rrugen e Durresit dhe me qendren e qytetit

Similar Listings