Ville me kater kate ne shitje, ne Tirane. Villa ne shitje ndodhet te zona e liqenit.


VILE me kater KATE ne TIRANE ne SHITJE. Vile me hapesire, me kopesht te madhe dhe pamje te kendeshme.

Informacione në lidhje me Villa për Shitje në Tiranë:

Vilë ka 3 kate + 1 kat nëntokë

Kati përdhes :

- Dhomë ndenje
- Kuzhinë
- Nje banjo
- Corridors
- Siperfaqja 112

Kati i parë :

- Dy dhoma gjumi
- Dhomë ndenje
- Kuzhinë
- Nje banjo
 
Kati i dytë :
 
- Dhomë ndenje
- Nje dhoma 60m2
- Nje verande 30 m2

Kati nën tokë:

- Vend per tre makina 
- Siperfaqja 100 m2
 
- Siperfaqja e truallit 320 m2
 
- Siperfaqja e shtepise brenda 420 m2

 


Similar Listings