Ambjent i madh per Zyre per shitje ne zonen e Bllokut,ne Tirane


ZYRE me TRE DHOMA per SHITJE ne TIRANE. Zyra ndodhet ne nje zone mjaft te parapelqyer te Tiranes. Ndodhet vetem disa min larg Bulevardit kryesir dhe qendres se Tiranes.

ZYRE me QIRA ne TIRANE:

  • Siperfaqja - 164 m2
  • Nje sallon i madhe 
  • Dy dhoma me permasa normale  
  • Nje kuzhine + ambjent ngrenie
  • Dy banjo te medha
  • Nje verande
  • Pa mobilje brenda
  • Ne kushte shume te mira
  • Ndodhet ne qender te zones se bllokut

 

 Cmimi i shitjes : 300.000 Euro


Similar Listings