Apartament Pushimi me Qera ne Bregdetin e Vlores


Apartament pushimi me qera ne Vlore.Apartament 1+1, i mobiluar plotesisht, buze detit me pamje te paster te gjirit te Vlores dhe Gadishullit te Karaburunit.

Karakteristikat e Apartamentit me Qira ne Vlore

 • Siperfaqe - 61 m2
 • Dhome ndenje me:
  • divan
  • TV
  • tavoline ngrenie me karrige
 • Dhome gjumi me:
  • krevat dopio
  • dollap
  • komo me pasqyre
 • Kuzhine e kompletuar me:
  • frigorifer
  • furre
  • aspirator
 • 1 kondicioner ne apartament
 • 1 banje
 • Vend parkimi
 • Pozicionuar ne kat te katert

Cmimet javore:

 • 12 Jan - 11 May:.............185 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun:.............210 Euro/week
 • 08 Jun - 07 Jul:...............265 Euro/week
 • 06 Jul - 13 Jul:............... 360 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:...............400 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:............ 360 Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug:............ 265 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep:............ 210 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec:............ 185 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan:............. 265 Euro/week

Similar Listings