Apartament me qera ne Vlore. Shtepi ne Shqiperi ne Bregdet


Apartament me qera ne qytein e Vlores. Vetem 2 minuta larg buzes se detit. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira. Krejtesisht i pajisur me mobilim shume cilesor dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese te rehatshme prane detit. I pershtatshem per investim qe mund te gjeneroje te ardhura nga qerate e pushimit.

Karakteristikat e Shtepise me qera ne Vlore:

 • Siperfaqe apartamenti - 63 m2
 • Apartament me nje dhome gjumi
 • Komplet i mobiluar
 • Apartament shume cilesor
 • I pajisur me cdo gje te nevojshme
 • Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje rezidence te bukur afer plazhit
 • Kuzhine e kompletuar mire
 • Dhome ndenje me divane komode e tavoline mesi
 • Dhome gjumi e mobiluar me:
  • krevat dopio
  • dollap
 • Verande e kendshme me pamje te mrekullueshme deti
 • Tavoline dhe karrike ne ballkon
 • Banje e kompletuar plotesisht
 • Vend parkimi opsional

Cmimet javore:

 • 12 Jan - 11 May:.............200 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun:.............225 Euro/week
 • 08 Jun - 07 Jul:...............285 Euro/week
 • 06 Jul - 13 Jul:............... 390 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:...............430 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:............ 390 Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug:............ 285 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep:............ 225 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec:............ 200 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan:............. 285 Euro/week

Similar Listings