Apartament Pushimi me Qera ne Vlore


APARTAMENT PUSHIMI ME QERA NE VLORE. I orientuar bukur ky apartament me pamje nga deti do jua beje pushimet tuaja po aq perfekte sa edhe kerkoniShume komod dhe i pershtatshem per pushimet tuaja familjare apo ne grup shoqeror.  

SHTEPI PUSHIMI ME PISHINE DHE PAMJE NGA DETI NE VLORE

 • Siperfaqja e apartamentit 58 m2
 • 2 dhoma gjumi
 • Ballkon me tavoline & karrige
 • Pamje panoramike e detit
 • Ndodhet ne katin e katert
 • Ajer i kondicionuar
 • Parking ne garazh Falas
 • Hyrje ne pishine Falas
 • 30 metra larg bregut te detit
 • Internet falas
 • Dhoma e ndenjes & Kuzhina
  • TV Plazma
  • Divan Kend
  • Kushine & Ene Kuzhine
  • Furre & Pianure
  • Tavoline ngrenie + karrige
  • Frigorifer 200 lt
 • Dhoma e gjumit cift
  • Dollap
  • Krevat cift
  • Pamje nga deti
 • Dhoma e gjumit 2
  • 2 krevate tek
  • Dollape
 • Banjo
  • Dush me kabine
  • Uje i ftohte/ nxehte
  • Lavaman me pasqyre
  • Tualet & Bide
 • Pishine e brendshme dhe e jashtme
  • Dimensionet pishina e jashtme 30m x 10m
  • Dimensionet pishina e brendshme 15 m x 8 m 
  • Pishina e brenshme eshte e hapur edhe ne dimer..
  • Shezllone falas
  • Hyrje e lire
 • Per 4 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Weekly prices:

 • 12 Jan  - 11 May................340 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun.................385 Euro/week
 • 08 Jun  - 06 Jul..................488 Euro/week
 • 06 Jul   - 13 Jul..................666 Euro/week
 • 13 Jul   - 17 Aug................740 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug.................666 Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug.................488 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep.................385 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec.................340 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan..................488 Euro/week

Similar Listings