Apartament Pushimi Me Qira Ne Vlore


Apartament pushimi me dy dhoma per qera ne Vlora. Totalisht i kompletuar, me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektroshtepiake.

Apartament Pushimi Me Qira ne Vlore:

 • Siperfaqja - 85 m2
 • Apartament 2+1
 • Kuzhine e kompletuar me:
  • furre
  • frigorifer
  • lavastovilje
 • Dhome ndenje me:
  • divan
  • TV
  • kondicioner
  • tavoline ngrenie me karrige
 • Ballkon me pamje deti, me tavoline e karrige
 • Dhome gjumi me:
  • krevat cift
  • dollap
  • kondicioner
  • banje me dush
 • Dhoma e dyte me:
  • 2 krevate tek
  • dollap
 • Banja e dyte me kabine dushi dhe lavatrice
 • I pershtatshem per 6 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Cmimet Javore:

 • 05.01 - 31.05..................280 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06..................310 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06..................370 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07..................480 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08..................560 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08..................480 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09..................370 Euro/Jave
 • 11.09 - 31.09..................310 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12..................280 Euro/Jave
 • 21.12 - 04.01..................370 Euro/Jave

Similar Listings