Apartament Pushimi Me Qira Ne Vlore


Apartament pushimi ne Vlore. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira. Eshte i pajisur me mobilim shume te mire dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje familje qe te kaloje pushime sa me komode ne qytetin e Vlores. I pershtatshem per 4 te rritur + 1 femije nen 4 vjec.

Apartament Pushimi me Qira ne Vlore:

 • Siperfaqja - 70m2
 • Apartament 1+1
 • Kuzhine e kompletuar me:
  • furre
  • frigorifer
  • lavastovilje
 • Dhome ndenje me:
  • divan
  • TV
  • kondicioner
  • tavoline ngrenie me karrige
 • Dhome gjumi me:
  • krevat cift
  • dollap
 • 1 banjo
 • I pershtatshem per 3 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Cmimet javore:

 • 01.01 - 31.05...................250 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06...................270 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06...................320 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07...................420 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08...................490 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08...................420 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09...................320 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09...................270 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12...................250 Euro/Jave

Similar Listings