Apartament per shitje ne Vlore. Shtepi pushimi ne Shqiperi


Apartament pushimi ne Vlore. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira. Eshte i pajisur me mobilim shume te mire dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje familje qe te kaloje pushime sa me komode ne qytetin e Vlores.

Karakteristikat e Apartament ne Shitje ne Vlore

 • Siperfaqe - 40 m2
 • Krevat dopio
 • Dollap
 • Kuzhine e kompletuar me:
  • frigorifer
  • furre
  • aspirator
  • mikrovale
 • Kondicioner
 • 1 banje me dush
 • 1 ballkon i vogel

Similar Listings