Apartament ne Shitje ne Vlore. Apartament ne Vlore i Mobiluar dhe Garazh


APARTAMENT me DY DHOMA GJUMI NE SHITJE NE VLORE. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira. Eshte i pajisur me mobilim shume te mire dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje familje qe te kaloje pushime sa me komode ne qytetin e Vlores.

Karakteristikat e Apartamentit ne Vlore:

 • Siperfaqe - 130 m2
 • Dhome ndenje me:
  • divane
  • TV
  • tavoline ngrenie me karrige
 • Dhome gjumi me:
  • krevat dopio
  • dollap
 • Dhome gjumi e dyte me:
  • krevat marinar
  • dollap
 • Kuzhine e kompletuar me:
  • frigorifer
  • furre
  • aspirator
  • mikrovale
 • Tre kondicionere ne apartament
 • Nje banje me lavatrive
 • Dy ballkone te vegjel dhe nje verande te madhe me tavoline, karrige dhe cader
 

Similar Listings