Apartament per shitje ne Vlore


Albania Property Group ofron nje apartament per shitje ne Vlore. Ndertim i cilesise se larte ne nje pozicion shume te favorshem.

Karakteristikat e Apartament ne Shitje ne Vlore:

 • Siperfaqje - 67.1m2.
 • Apartament me nje dhome gjumi.
 • Salloni me:
  • Divan
  • Televizor
  • Kondicioner
  • Tavoline ngrenie me kater karrige
  • Frigorifer
  • Aspirator
 • Dhome gjumi me:
  • Krevat dopio
  • Garderobe
  • Komo me pasqyre
 • Nje banjo.
 • Apartmenti ndodhet ne katin perdhe te banimit.
 • Veranda 30m2.
 • Hapesire perjashta e cila mund te perdoret.
 • Residenca ka kater kate.
 • Cilesi e larte nderimi
 • Residence me 3 blloqe
 • Pozicion shume i mire dhe afer detit.
 • Vetem 100 nga plazhi.
 • Parking i nendheshem ne shitje.
 • 10 nga qendra e qytetit.
 • Porti i vetem i jahteve ne Shqiperi vetem 10 minuta larg.
 • Bare dhe Restorante
 • 30 minuta larg nga Parku Kombetar i Llogorase.
 • Cmimi i mobiljeve i diskutueshem.

Similar Listings