Apartament per shitje ne Vlore. Apartament me nje dhome gjumi ne Shqiperi. Cmim i ulet me pamje nga deti!


Albania Property Group ofron per Shitje Apartament ne Vlore me cilesi te larte dhe cmim te ulet dhe pamje deti. Prone e perfunduar. Vetem 200 m nga bregu i detit.

Karakteristika te Apartamentit per Shitje ne Vlore:

 • Siperfaqe - 46 m2
 • Apartamenti eshte pozicionuar ne katin e trete
 • Ne qender te zones se famshme te Ujit te Ftohte
 • Vetem 200 metra nga plazhi
 • Apartament me nje dhome gjumi
 • 1 banjo ne apartament
 • Dhome dite + Kuzhine
 • Zona e Ujit te Ftohte - nje nga zonat me te preferuara ne Vlore
 • Garazhe per shitje ne rezidence
 • Dritare me dopio xham
 • Kompleks i rrethuar
 • Dritare me grile
 • Dera e jashtme e apartamentit e blinduar
 • Ashensor ne rezidence

Similar Listings