Apartament 1+1 per shitje ne Vlore


APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE VLORE ME PAMJE NGA DETI. Ky apartament eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe ndodhet vetem 30 metra larg plazhit.

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE ME PAMJE NGA DETI, NE VLORE

 • Siperfaqja - 65m2
 • Ndertim i ri dhe shume cilesor
 • WiFi falas
 • Ajer i kondicionuar
 • Dhoma Ndenjes:
  • Divane moderne dhe te rehatshem
  • TV me ekran te sheshte
  • Tavoline per 4 persona 
  • Orendi zbukuruese
  • Ballkon me pamje nga deti
 • Kuzhina:
  • Kundrabufe
  • Furre
  • Aspirator
  • Frigorifer
 • Dhoma gjumit:
  • Krevat dopio
  • Dollap rrobash
  • Orendi zbukuruese
 • Banjo totalisht e kompletuar 

Similar Listings