Apartament Per Shitje Ne Vlore Me Pamje Nga Deti


Shitet Apartament Buze Detit Ne Vlore. Apartament me nje dhome gjumi me pamje deti. I pozicionuar ne zonen e Plazhit te Vjeter ne Vlore. Vendosur shume mire prane bareve, restoranteve dhe sherbimeve te tjera. Ndertim i ri dhe me cilesi.

Apartament Per Shitje Ne Vlore

  • Sip. apartamenti - 78 m2
  • Dhome ndenje
  • Kuzhine e hapur
  • Nje dhome gumi
  • Nje banjo
  • Ballkon 
  • Ndodhet ne katin e 4
  • Ndertesa ka 8 kate
  • Ashensor ne ndertese
  • Ndertim i vitit 2018

Similar Listings