Apartament I Bukur Per Shitje Ne Vlore


Apartament I Bukur Buze Detit Per Shitje Ne Vlore. Apartamenti ka nje lokacion fantastik buze detit qe te ofron nje pamje panoramike dhe te mrekullueshme. I ri me nje arredim modern dhe te bukur qe ben te mundur nje jetese komode. Per te gjithe ata qe duan detin kjo eshte mundesia per te blere shtepine e endrrave.

 

Apartament I Bukur Perballe Detit Per Shitje Ne Vlore Shqiperi:

 • Sip totale          - 200 m2
 • Sip apartamenti - 130 m2
 • Sip tarrace         -  50 m2
 • Garazh               -  20 m2
 • Ndodhet ne katin e 5
 • Pamje frontale deti
 • Dhome ndenje + kuzhine
  • Divan kend
  • Tavoline mesi
  • Ajer i kondicionuar
  • TV
  • Tavolinë ngrenie me karrige
  • Furre
  • Pamje e mrekullueshme nga deti
 • Dhome gjumi I
  • Krevat dopio
  • Komodine
  • Ajer i kondicionuar
  • Tavolinë dhe një karrige
 • Dhome gjumi II
  • Dy krevate teke
  • Komodinë
 • Mobilje të reja luksoze
 • Vendi perfekt për të blerë shtëpinë tuaj të ëndrrave

Similar Listings