Apartament Me Pamje Anesore Nga Deti Per Shitje Ne Vlore


Pasuri Te Patundshme Shqiptare Per Shitje Ne Vlore. Ndodhet ne nje pozicion perfekt, ne nje nga zonat me panoramike dhe me te kerkuara te Vlores. Prane rruges ne nje pallat te ri dhe prane plazhit. Vendi perfekt për të blerë shtëpinë tuaj të ëndrrave dhe një mundësi e shkëlqyer investimi! 

 

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Vlore

 • Sipërfaqja totale - 82 m²
 • Dhoma e ndenjes
 • Kuzhina
 • Dy dhoma gjumi
 • Një banjë
 • Ballkon me pamje nga deti
 • Ndodhet ne katin e 6
 • 8 kate ne rezidence
 • Komplet i mobiluar
 • Mobiljet e përfshira në çmimin e shitjes
 • Ashensor ne pallat
 • Ndërtime me cilësi të shkëlqyer
 • Lehtësisht e aksesueshme dhe zonë e qetë
 • Pranë çdo shërbimi të nevojshëm
 • Certifikata e pronësisë
 • Vendi perfekt për ata që duan ta ofrojnë me Airbnb/Booking
 • Vend parkimi perreth nderteses
 • 2 minuta nga plazhi
 • 10 minuta nga qendra e qytetit
 • 15 minuta nga zona historike
 • 25 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Vlorës

Similar Listings