Apartament 1+1 Per Shitje Ne Vlore


Prona Per Shitje Ne Shqiperi Ne Orikum, Vlore. Ndodhet ne nje pozicion perfekt, ne nje nga zonat me te kerkuara te Vlores. Oriku (emri historik i Orikumit) njihet për afërsinë e tij me detin, kodrat e vogla të gjelbëruara dhe për një mënyrë jetese të qetë. I rrethuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. Ku tjetër do të gjeni një vend të tillë?! Nxitoni dhe bëjeni tuajin! 

 

Pasuri Te Patundshme Shqiptare Ne Shitje Ne Vlore

 • Sipërfaqja totale - 72.5 m²
 • Sipërfaqja e përbashkët - 9.5 m²
 • Madhësia e apartamentit - 63 m²
 • Dhoma e ndenjes
 • Kuzhina
 • Një dhomë gjumi
 • Një banjë
 • Nje ballkon
 • Ndodhet ne katin e 6
 • 7 kate ne rezidence
 • Ashensor ne pallat
 • Dritare dhe dyer me izolim termik dhe akustik
 • Ndërtime me cilësi të lartë për një jetesë komode
 • Pranë çdo shërbimi të nevojshëm
 • Vend parkimi privat
 • Zonë lehtësisht e aksesueshme dhe e bukur
 • Ndërtimi do të përfundojë në shtator 2024
 • Mundësi e shkëlqyer investimi për ata që duan ta ofrojnë me Airbnb/Booking
 • 5 minuta nga plazhi
 • 10 minuta nga Radhima
 • 15 minuta nga qyteti i Vlorës
 • 20 minuta nga Parku Kombëtar i Llogarasë
 • 40 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Vlorës

Similar Listings