Pasuri Te Patundshme Shqiptare Per Shitje Ne Vlore


Prona Per Shitje Ne Orikum Vlore, Afer Plazhit. Ndodhet ne qytetin e vogel te Orikumit, ne nje rezidence te re ende ne ndertim. Këtu do të gjeni privatësi, qetësi dhe siguri. Ne nje distance te shkurter nga plazhi dhe prane qytetit te Vlores. Bëjeni tuajin dhe jetoni çdo ditë të jetës tuaj ashtu sikur jeni me pushime! 

 

Apartament 1+1 Per Shitje Ne Vlore

 • Sipërfaqja totale - 67 m²
 • Sipërfaqja e përbashkët - 8 m²
 • Madhësia e apartamentit - 59 m²
 • Dhoma e ndenjes
 • Kuzhina
 • Një dhomë gjumi
 • Një banjo
 • Nje ballkon
 • Ndodhet ne katin e 6
 • 7 kate ne rezidence
 • Ashensor ne pallat
 • Dritare dhe dyer me izolim termik dhe akustik
 • Ndërtime me cilësi të lartë për një jetesë komode
 • Pranë çdo shërbimi të nevojshëm
 • Hapësira parkimi private
 • Zonë e qetë dhe e bukur
 • Ndërtimi do të përfundojë në shtator 2024
 • Mundësi e mire investimi për ata që duan ta ofrojnë me Airbnb/Booking
 • 5 minuta nga plazhi
 • 10 minuta nga Radhima
 • 15 minuta nga qyteti i Vlorës
 • 20 minuta nga Parku Kombëtar i Llogarasë
 • 40 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Vlorës

Similar Listings