Apartament Pushimi ne Durres. Apartament ne Linjen e Pare dhe me Pamje te Plote nga Deti ne Durres


Apartament i bukur dhe i rehatshem me nje Dhome Gjumi ne Durres. Apartament me Pamje te Plote nga Deti. Dhome dite shume komode dhe me pamje nga deti. Nje dhome gjumi dhe nje banjo. E mobiluar shume kendshem dhe me gjithcka te nevojshme.

Apartament me Qera ne Durres:

 • Siperfaqe - 75 m2
 • Apartament me cilesi te larte
 • Vetem 10 metra larg plazhit
 • Pamje e plote ballore e detit
 • Apartament me nje dhome gjumi
 • Nje banjo
 • Mobilim modern
 • Kuzhina me:
  • Furre
  • Frigorifer
  • Pianure
  • Aspirator
  • Makine kafeje
 • Dhoma e dites:
  • Divane
  • TV Plazma
  • 1 A/C
  • Tavoline ngrenie dhe karrike
 • Lavatrice
 • Ballkon
 • Pozicionuar ne katin e trete
 • Ashensor ne rezidence 
 • Max 4 te rritur + 1 femije deri ne 4 vjec

Cmimet javore:

 • 01.01-31.05...................260 Euro/Java
 • 01.06-14.06...................290 Euro/Java
 • 15.06-30.06...................340 Euro/Java
 • 01.07-10.07...................450 Euro/Java
 • 11.07-23.08...................530 Euro/Java
 • 24.08-31.08...................450 Euro/Java
 • 01.09-10.09...................340 Euro/Java 
 • 11.09-30.09...................290 Euro/Java
 • 01.10-31.12...................260 Euro/Java

Similar Listings