Vile Pushimi Me Qera Ne Perla Resort Ne Gjiri i Lalzit


Vile Moderne Totalisht e Mobiluar ne Perla Resort ne Zonen e Gjirit te Lalzit. E ndare ne dy kate me 3 dhoma gjumi, dhome ndenie, kuzhine, 2 banjo dhe nje kopsht i mrekullueshem. Jane te instaluara gjithashtu panelet diellore dhe ajer i kondicionuar ne te gjithe ambjentin. Po ashtu dhe 4 Smart TV - nje ne dhomen e ndenies dhe nga nje per cdo dhome. Vetem 200 m nga plazhi me i preferuar ranor ne pjesen shqiptare te Adriatikut.

 

Vile Moderne Me Qira Ne Gjirin e Lalzit:

 • Siperfaqja - 150 m2
 • Siperfaqja e kopshtit - 150 m2
 • Siperfaqja e verandes - 20 m2
 • Kati perdhes:
  • Dhoma e ndenies:
   • 2 Divane + Tavoline mesi + TV
  • Kuzhina:
   • Pajisje Kuzhine
   • Toster + Mikrovale + Makinete kafeje
   • Frigorifer + Pianure + Furre + Lavastovilje
   • Tavoline ngrenie + Karrige
  • Verande me karrige
  • Banjo I me lavatrice
 • Kati i pare:
  • Dhoma e gjumit I:
   • Krevat dopio + Dollap + TV
  • Dhoma e gjumit II:
   • Krevat dopio + Dollap + TV
  • Dhoma e gjumit III:
   • Dy krevate tek + Dollap + TV
  • Ballkon me tavoline dhe karrige
  • Banjo II
 • Ajer i kondicionuar dhe WiFi ne te gjitha ambjentet
 • Parking falas prane nderteses 
 • Kapaciteti Maksimal deri ne 7 Persona

 

Cmimet Javore:

 • 01.01 - 31.05....................700 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06....................850 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06....................950 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07...................1100 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08...................1300 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08...................1100 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09.....................950 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09.....................850 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12.....................700 Euro/Jave

Similar Listings